Bekijk de veilingen van de Auction Kings

Ga door naar Navigatie

Auction Kings Video Hub

Auction Kings: Flipperkast - 01:49

Heeft Paul de potentiele kopers overschat, bij de veiling van de Nip-It vintage flipperkast?

  • Toegevoegd: 30-mrt-2011
  • Views: 1

Gerelateerde Video's (9)

Auction Kings
Johnny Cash Gitaar 01:25
Gallery 63 krijgt een gitaar binnen, gesigneerd door Johnny Cash. Wat is het verhaal achter deze gitaar?
Auction Kings
Boy Scout 01:34
Auction Kings
Niet zomaar een pen 01:43
Paul's zoon Elijah komt erachter dat uitgebreid onderzoek en hard werken zijn vruchten af kan werpen.
Auction Kings
Tiffany Klok 01:57
Paul Brown's vader wil dat de originele Tiffany grandfather klok minimaal $10.000 opbrengt. Kijk mee om te zien wat de klok uiteindelijk opbrengt.
Auction Kings
Mannen en poppenmeubeltjes 01:52
Deze twee mannen zijn in een ware biedoorlog beland... voor poppenmeubeltjes!
Auction Kings
Een brief van Martin Luther King Jr. 01:21
Er komen soms bijzondere spullen aan bij Gallery 63, zoals deze handgeschreven brief van Dr. Martin Luther King Jr.
Auction Kings
Lindbergh Scrapbook geveild 01:31
De waarde van een geveild object ligt niet vast, het ligt eraan wat de koper ervoor wilt geven. Zo kan iets wat getaxeerd is op $300 voor veel meer verkocht worden!
Auction Kings
Rock-Ola Jukebox 01:11
Gallery 63 krijgt een originele 1947 Rock-Ola jukebox binnen om te veilen! Wat zal dit pareltje opbrengen?
Auction Kings
Willys Jeep 02:17
Deze Willys Jeep kostte $1.195 in 1946, maar zelfs Paul Brown kan niet bedenken wat deze klassieker nu opbrengt.

Meer Inhoud

Reclame
Reclame